Get Adobe Flash player
O2 Internet ADSL Profi
info-linka

Pro objednávky a info volejte

608 080 008

548 525 010


Poruchy neřešíme!


.

Máte zájem o bližší informace ?
Ozveme se Vám

Mam zájem o:

Vaše jméno:

Váš mobil:

Váš email:

Vaše adresa:
Vaší celou adresu pro zjištění dostupnosti.

Vaše zpráva:

ajax loader

Užitečné odkazySouhlas se zpracováním osobních údajů


Vyplněním a odesláním formulářů na stránkách http://www.internet-adsl-profi.cz  klient, jako subjekt osobních údajů (“subjekt”), uděluje dobrovolně společnosti Internet ADSL profi se sídlem Vlasatice 13, Vlasatice, PSČ 69130, IČ: 74161989, jako správci (“správce”) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním osobních údajů pomocí manuálních a automatizovaných prostředků ve vlastním informačním systému správce v rozsahu údajů uvedených v příslušném formuláři za účelem komunikace při řešení dotazů, připomínek a nebo k informování o našich novinkách a službách.

Souhlas platí do jeho písemného odvolání subjektem. Subjekt může souhlas odvolat, může požádat správce o informaci o zpracování osobních údajů o jeho osobě nebo o jejich opravu, v případě podezření na zpracovávání osobních údajů správcem v rozporu s ochranou soukromého života subjektu nebo se zákonem může požádat správce o vysvětlení nebo odstranění závadného stavu a může se s takovým podnětem obrátit přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem v Praze.

Vaše údaje budeme zpracovávat za účelem jednorázového telefonického kontaktu s informacemi o našich službách.“ Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů“ 
(https://www.o2.cz/osobni/zasady-zpracovani-osobnich-udaju).
Odkaz na aktuální ceníky a všeobecné podmínky pro poskytování služeb na stránkách www.o2.cz