Get Adobe Flash player
O2 Internet ADSL Profi
info-linka

Pro objednávky a info volejte

608 080 008

548 525 010


Poruchy neřešíme!


.

Máte zájem o bližší informace ?
Ozveme se Vám

Mam zájem o:

Vaše jméno:

Váš mobil:

Váš email:

Vaše adresa:
Vaší celou adresu pro zjištění dostupnosti.

Vaše zpráva:

ajax loader

Užitečné odkazy
Hlavní stránka

AKCE

AKCE

Internet ADSL Profi – O2 internet na Doma, kvalitní připojení k síti.

Široká nabídka připojení k internetu od O2 pro surfování na internetu bez omezení

Kombinujte služby O2 internet VDSL s Mobilním Internetem a O2 TV a získejte tyto služby za ještě výhodnější cenu. O2 internet na Doma ADSL / VDSL je dnes primární produkt. Všechny další služby jako O2 TV nebo O2 mobilní připojení a pevná linka, získáte k internetu od O2 za zvýhodněnou cenu. Nedělejte kopromisy a obraťte se na profesionály. Internet ADSL Profi je víc než jen služba zákazníkům, od nás dostanete vždy něco navíc a bous !!

 

  • Stačí zavolat nebo napsat dotaz – Ostatní už za Vás vyřídíme my !!
  • Poradíme a doporučíme Vaše optimální řešení služeb od O2 !!
  • Váše požadavky vyřídíme rychle a s profesionálním přístupem (bez čekání ) !!
  • Internet, TV, Mobilní tarif. Rychle, kvalitně a bez čekání?? INTERNET-ADSL-PROFI.CZ

 

O2 Internet na doma:

Je časově i datově neomezené vysokorychlostní připojení k Internetu prostřednictvím přípojky telefonní linky (již není nutno platit pevnou linku neboli Hlas) nebo optického kabelu za jeden měsíční paušální poplatek. DSL Internet využijí jak Domácnosti tak i Firmy.

O2 Mobilní Internet:

S touto službou je možné se připojit k Internetu s vašim Notebookem, Tabletem, mobilem, kdekoli v ČR. Na výběr máte z více variant připojení. Doporučujeme kombinaci služeb O2 Internet VDSL HD + O2 Mobilní Internet za zvýhodněnou cenu !!!

O2 TV :

Digitální Televize O2 Vás zavede do světa zábavy a fantazie. Sledujte filmy, sport, písničky, seriály, pořady pro děti a spoustu jiné zábavy v digitální kvalitě HD.

O2 Pevná linka :

Nabízí levné volání kdekoli v ČR. Široká nabídka tarifů jak pro domácnosti tak i pro firmy. V kombinaci se službou O2 Internet získáte pevnou linku za mimořádně nízký měsíční paušál.

 

Rozdíly mezi ADSL a VDSL připojením

Hlavní rozdíl mezi O2 ADSL internetem a O2 VDSL internetem je v jejich rychlosti. O2 VDSL internet Vám poskytne znatelně vyšší rychlost připojení k internetu, tzv. download, i pro odesílání dat do internetu, tzv. upload. Cena ADSL i VDSL internetu je stejná, záleží pouze na přípojce v dané lokalitě. Technologie VDSL navíc umožňuje do budoucna postupné navyšování rychlosti stahování i odesílání dat, což klasický O2 internet ADSL, popř. jeho novější standard O2 internet ADSL2+, neumožňuje kvůli technickým dispozicím. V dnešní době je však většina přípojek změněna nebo se mění na technologii VDSL.